Sehnoutek a synové s.r.o.

Voleč 32, 533 41 Lázně Bohdaneč, tel./fax: 466 942 176, e-mail: info@sehnoutek.cz


Výroba krmných směsí - Sehnoutek a synové v.o.s.
Sehnoutek a synové s.r.o. -> SEHNOUTEK a synové

Firma Sehnoutek a synové z obce Voleč - výroba a prodej krmné směsi, krmení, krmivo, granule pro domácí a hospodářská zvířata.

SEHNOUTEK a synové v.o.s

Zabýváte se chovem zvěře? Záleží vám na zdraví a zdravém vývinu vašich zvířat? Vyvážená krmná směs od firmy Sehnoutek a synové je pro vás tedy ideální volbou.

Činnost naší firmy započala v roce 1991, kdy byla jednou z prvních firem zabývající se prodejem krmné směsi. Dnes patříme k největším výrobcům krmných směsí především pro domácí a hospodářská zvířata. Naše produkty se vyznačují kvalitou surovin a zajišťují zdravý vývoj ve všech etapách života zvířat. Vyrábíme zhruba na 80 druhů krmných a minerálně vitamínových směsí pro nejrůznější druhy zvířat a výrobu stále rozšiřujeme.

Krmné směsi

K výrobě našich produktů nám slouží moderní výrobní hala postavená roku 2002, jejíž vybavení je srovnatelné s konkurencí všech zahraničních společností. Nabízené směsi jsou tedy vyráběny pomocí nejmodernějších výrobních technologií. K přípravě používáme pečlivě vybírané suroviny nejvyšší kvality, dobrý výsledek také zaručují léty ověřené receptury. Před samotným prodejem je u každého výrobku provedena přísná výstupní kontrola.

Společnost Sehnoutek a synové vyrábí krmné směsi především pro domácí a hospodářská zvířata, avšak nejen pro ně. Zaměřujeme se také na ryby, vysokou zvěř, hlodavce a mnoho dalších.

Kontaktujte nás!

Společnost Sehnoutek a synové zaručuje kvalitu všech svých výrobků. Mezi největší přednosti našich směsí patří dlouhá životnost, nenáročnost skladování, vysoký obsah vitamínů, nutriční vyváženost a další. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo rovnou zájem o nákup, kontaktujte nás!

 

Registrační číslo výrobce: @10451

Evidenční číslo provozu:    @CZ10451-1

 

dnes: 4/25/2018
svátek má: Marek
zítra: Oto

   

Výroba krmných směsí - Sehnoutek a synové s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@sehnoutek.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Partneři: Krmné směsi-Sehnoutek -