Sehnoutek a synové s.r.o.

Voleč 32, 533 41 Lázně Bohdaneč, tel./fax: 466 942 176, e-mail: info@sehnoutek.cz


Výroba krmných směsí - Sehnoutek a synové v.o.s.

Sídlo firmy Sehnoutek a synové s.r.o. - Východní Čechy, Pardubický kraj, obec Voleč.

 

        Počátky historie ryze české obchodně-výrobní společnosti Sehnoutek a synové s.r.o. z Volče u Lázní Bohdaneč lze datovat již od roku 1991, kdy vznikla firma zabývající se výrobou krmných směsí pro králíky, které byly z převážné většiny určeny pro vlastní velkochov. Po dvou letech jsme se rozhodli plně se zabývat – v Čechách více méně novým výrobním oborem - výrobou krmných směsí.

        Za toto období se nám podařilo stát se jedním z předních českých výrobců krmných směsí pro domácí a hospodářská zvířata. Naše produkty zajišťují kvalitní výživu ve všech etapách života těchto zvířat, která je kompletní a vyvážená, složená z vysoce kvalitních surovin zohledňující specifika jednotlivých období vývoje.

        Dynamický rozvoj společnosti nastal v letech 1996-2001, kdy budujeme novou výrobní halu, kterou uvádíme v roce 2002 do provozu, a tím zvyšujeme výrobní kapacity a skladovací prostory společnosti. Tato výrobní hala je neustále modernizována tak, abychom zvyšovali kvalitu našich výrobků a vyhověli všem požadavkům našich odběratelů.

        V současné době vyrábíme cca 80 druhů krmných a minerálně vitamínových směsí  pro nejrůznější druhy zvířat a výrobu dále rozšiřujeme.

        Připravujeme se na zavedení systému jakosti kvality ISO 9001.

 

 

dnes: 4/25/2018
svátek má: Marek
zítra: Oto

   

Výroba krmných směsí - Sehnoutek a synové s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@sehnoutek.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Partneři: Krmné směsi-Sehnoutek -